Főoldal » 2018 » Április » 25 » A magasfeszültség veszélyei
1:12 PM
A magasfeszültség veszélyei

Tisztelt vezetőségi beosztással bíró horgásztársak!

Felhívom mindenki figyelmét, hogy egyesületünk kezelésében lévő Zoltek Zrt. területen magasfeszültség húzódik tavainkat keresztezve.
Ebből kifolyólag:

  • Kérek mindenkit, hogy a legnagyobb odafigyeléssel tájékoztassák egymást,  illetve sporttársaikat, a magasfeszültség okozta veszélyforrás  lehetőségeire.
  • Kimondottan kérem a szakkör vezetéssel bíró Bodoni János urat, hogy a szakkör folyamán fokozott elővigyázatossággal és többszöri figyelem felhívással tudatosítsa gyermek és ifi horgásztársainkban a veszélyforrás eredetét és életveszelyességét. 
  • A vezetékek alatt horgászó személyek csak saját felelősségükre végezhetnek horgászatot, az ott adódó esetleges bárminemű áramütéses probléma vagy áramütés okozta halálért, elnökségünk egyesületünk semmilyen nemű felelősséget nem vállal. 

Megértésüket köszönöm,

Üdvözlettel:

Kovács Zsolt
he elnök

Megtekintések száma: 286 | Hozzáadta:: jolah | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 0